Gondolatébresztő:
"Egy győztes azt mondja: Kell létezzen egy másik út, hogy megcsináljam.
Egy vesztes azt mondja: Mindig így csináltam."
Három plusz egy érem a WKF Karate Magyar Bajnokságról - 2017
Minden eddiginél sikeresebben zártuk a 2017-es WKF Karate Magyar Bajnoksáot. 8 versenyzőnk 3+1 érmet hozott haza hazánk legrangosabb karate bajnokságáról. Múlt években maximum egy érem jutott nekünk, azonban az idei év korábbi versenyeinek eredménye jelezte, hogy szintet léptünk, érem eséllyel indulunk az idei Karate Magyar Bajnokságon. Erős mezőnyök, hatalmas küzdelmek voltak.
(Nagy képen csapatunk Szegedi Dömével, Tadissi Martiallal és Molnár Rékával)

2. hely - ezüst érmet szerzett:
  • Konyári Bodza - 12 év kumite -50kg
    (Bodza 2015-ben 2., múlt évben Magyar Bajnok lett)
3. hely - bronzérmet szerzett:
  • Udvari Zsófi - kadet kumite -54kg
  • Rónai Lili - junior kumite -53kg
  • Valamint első nagy versenye lévén, utánpótlás kategóriában indult Berthóty Balázs, aki a nagy, 21 fős mezőnyből a döntőbe jutás előtt esett ki, küzdhetett még a bronzért, amit meg is szerzett. Szép eredménnyel, 3. helyen fejezte be a versenyt.
Konyári Borókának ugyancsak első WKF versenye volt. Zöld övesként azonban utánpótlás kategóriában nem indulhatott. A tapasztalt versenyzőkkel kellett küzdeni. Most még nem jutott tovább, de tehetségét, kitartását látva idővel szépen helyt fog állni ebben a mezőnyben is, csak úgy mint Rónai Kristóf és Szentkereszty Kristóf, akiknek a továbbjutás ez alkalommal ugyancsak elmaradt.

Gratulálunk mindenkinek az idei szezonhoz!
Maximálisan kitett magáért mindenki!
Az egész csapat büszke rátok!

Ez úton is köszönjük minden edzőnek, csapattársnak, és további segítőnek, aki a felkészítésben részt vett. Az idei sikerek egy igazi csapat munka eredménye!