Köszönjük a támogatást:
MADWORKER KFT
tűzvédelem
Egyéni sikerek mellett csapatban is dobogósok lettünk a Mikulás Kupán - 2016
Ez az év a fejlődés és előrelépések mellett a rekordok állításáról is szólt. Az év utolsó utánpótlás versenyén, 2016. december 3-án, a budapesti Mikulás Kupán a csapatunk rekord létszámmal vett részt. Ennek és az egyéni sikereknek köszönhetően, 14 klubból a dobogó harmadik fokán végeztünk csapatösszesítésben. Lezártunk egy évet, de új időszak kezdődik a piliscsabai és térségi karate életében.
Úgy alakult, hogy a 2016-os évünk a rekordokról szól. Ehhez a 2016-os Mikulás Kupa is hozzá járult.

10 év telt el, hogy csapatunk ismét dobogóra állhatott a klubok közti eredményösszesítő versenyben. A budapesti Mikulás Kupa UP versenyen minden eddiginél nagyobb versenyző létszámmal, 33 fővel érkeztünk az UTE judo teremben. Az egyéni sikerek, érmek egy nagyon szép csapateredményt is jelentett, ugyanis a 14 klubból a dobogó 3. fokára léphettünk. Ezzel egy hosszú folyamat szakadt meg és reméljük, minden jel erre mutat, egy új időszak kezdődik számunkra.

Mindenkiről egyenként most nem tudunk beszámolni, mert sokan voltunk, de összefoglalva azt mondhatjuk, hogy nagyon büszkék vagyunk mindenkire egytől-egyig. Egy CSAPAT volt jelen a versenyen, nem csak egyéni versenyzők. Szurkolások, buzdítások, összetartás, örömökben és könnyben is osztoztunk. Kiemelkedő egyéni eredmények is voltak. Első versenyzői lépéseket is megtették az ifjú sportolók. A sportszerűség, ami alapköve a sportnak nem is kell említenünk, mert annyira egyértelmű és jellemzi csapatunkat. Minden, ami sportot pozitív értelemben jellemzi, jelen volt csapatunkon belül.

Élményekkel, sok tapasztalattal tértünk haza. Gratulálunk mindenkinek! Tavasszal folytatás!