Köszönjük a támogatást:
MADWORKER KFT
tűzvédelem
Gondolatébresztő:
"Mindig maradj nyitott és kísérletező, mindig állj készen egy olyan útra lépni, ahol még sosem jártál azelőtt. Ki tudja? Még ha haszontalannak bizonyul is, új tapasztalatot ad. És sose légy önelégült. Sose gondold, hogy amit teszel, az tökéletes. Sosem tökéletes. Mindig lehet rajta javítani; mindig tovább lehet tökéletesíteni."
(OSHO)
Első versenyes tapasztalatokkal és EB kvalifikációs pontszerzéssel indult a Wadokai MB 1. fordulója
A Wadokai UP és Magyar Bajnokság 1. fordulója fontos eredményeket és tapasztalatokat hozott. 2016. február 13-án a fehér öves kezdő versenyzők, 14-én pedig a haladó versenyzők léptek tatamira Budapseten az UTE judotermében. Kicsiknek fontos, első tapasztalatokkal, érmekkel, haladóbbaknak pedig többnyire dobogós helyezésekkel és a 2016-os svájci Wadokai EB-re kvalifikálók magabiztos fellépésével, pontok gyűjtésével indult az első állomás.
Egytől-egyig minden indulónkra nagyon büszkék vagyunk. Legmélyebb elismerésünk a bátorságotokért, fellépésetekért eredménytől függetlenül!

Izgalmas mérkőzéseket láthattunk a hétvégén. Fontos tapasztalatokat szerezhettek az ifjú, kezdő és a haladóbb versenyzőink egyaránt. Ez alkalommal is volt akinek ezen verseny rajtkő volt a versenyzés terén. Határozott fellépéseknek és sok-sok bíztatásnak, szurkolásnak köszönhetően szép eredmények születtek.

Színes öves kis- és középhaladó versenyzőinkre általánosan mondható, hogy felvették a versenyt a mezőnnyel, sokan hozták az előre várható eredményeket. Nagyobb mezőnyökből is dobogós helyezéseket sikerült elérni.

Tapasztaltabb versenyzőinkre erős mentális jelenlét volt jellemző, melynek köszönhetően olyan ellenfelek ellen is sikerült győzelmet aratni, akikkel szemben eddig még alul maradtak. A 2016-os svájci Wadokai EB keret kvalifikációban résztvevő versenyzőink megszerezték első, sokak számára meghatározó pontjaikat. Fontos állomás volt ezen 1. forduló.

Eredmények:

Wadokai Magyar Bajnokság  - 1. forduló
2016. február 14., vasárnap

(Kvalifikációs pontok: 1. hely 10 pont, 2. hely 6 pont, 3. hely 3 pont, 4. hely 1 pont)

Arany érem - 1. helyezettek
  • Konyári Bodza - 2006-2005 kumite -35kg
  • Rónai Lili - U18 junior kumite -53 kg (10 pont)
Ezüst érem - 2. helyezettek
  • Kárpáti Csanád - 2008 kumite -25kg
  • Rónai Kristóf - 2006-2005 kata és kumite -35kg
  • Kohlhoffer Katalin - U16 kadet kumite -54 kg (6 pont)
Bronz érem - 3. helyezettek
  • Széles Gergely - 2004-2003 kumite -40 kg (3 pont)
  • Szentkereszty Kristóf - 2006-2005 kumite -35 kg
  • Konyári Bodza - 2006-2005 kata
4. helyezettek
  • Berthóty Balázs - 2004-2003 kumite -40 kg (1 pont)